Hoșgeldiniz

Profesyonel çeviriler – Anlaşılmanız için

Yazılı metinlerin Türkçe’den Almanca’ya ve Almanca’dan Türkçe’ye çevirileri – iște bu benim ișim. Amacım Sizin anlașılmanız. Bu yüzden yaptığım çeviriler dil açısından son derece düzgün, kullanılan terimler yerinde ve etkileyici bir stile sahiptir. Ayrıca orijinal metnin formatında kalmaya özen göstermekteyim.
Acil durumlarda dahi çevirilen metinlerin zamanında teslimatı son derece önemlidir. Detaylı bir bilgilendirme ișimin önemli bir parçasıdır. Size ait evrakların gizli tutulması vazgeçilmez ilkemdir. Arzu ettiğiniz takdirde bu konuda bir sözleșme imzalanabilinir.
Çevirilerim arasında her türlü belge, sözleșme ve diğer yazılı metinler bulunmaktadır. Güvenilir bir şekilde özel kișiler, mahkemeler ve resmi daireler için çalışmaktayım. Müşterilerim arasında ayrıca özel şirketler, reklam ajansları, yayın evleri, avukat ofisleri, savcılıklar ve noterler bulunmaktadır.

Weiter

Tasdikli Çeviriler

Augsburg Eyalet Mahkemesi’nde kayıtlı, yeminli mütercim olarak tasdikli evraklar düzenlemekteyim. Bu tasdik Sizin için yapılan çeviriyi hukuki alanda geçerli kılmakatadır.
Resmi dairelere ve mahkemelere ibraz edilen evraklar genelde tasdikli şekilde istenmektedir. Benim hazırladığım tasdikli çeviriler Federal Almanya Cumhuriyeti’nde ve tüm Avrupa’da geçerlidir. Hizmetlerim arasında özel amaç ve resmi makamlara ibraz edilmek için Türkçe’den Almanca’ya ve tersine yazılı çeviriler bulunmaktadır:

- Boşanma, nafaka, velayet, evlatlık, miras, ceza kararnamesine ilişkin mahkeme kararları vs.
- Pasaport, kimlik, doğum belgesi, ehliyet, evlenme ehliyeti, evlenme cüzdanı, emekli belgeleri, vatandaşlık belgeleri, iyi hal belgesi vs. gibi resmi evraklar
- Okul ve üniversite diplomaları, kalfalık ve ustalık belgeleri, iş karneleri, çalışma belgeleri vs.
- Vekalet, muvafakatname, taahhüt beyanı, mal rejimi sözleşmesi, iş ve işyeri sözleşmeleri, satış ve kira sözleşmeleri vs. gibi noter belgeleri
- Her sektöre ait reklam metinleri, iktisadi ve özel yazışmalar, el kağıtları, kataloglar, broşürler, vs.
- Doktor raporları, her tür reçeteler, vs.

Weiter

Alanlar/Uzmanlık Alanı

İktisat, hukuk, tıp, teknik, fen bilimleri, politika, sosyal bilimler, reklam, vs. alanlarına ait yüksek kalitede yazılı çeviriler üretiyorum.

Bilgi almak Sizin yararınıza olacaktır!!!

Uzmanlık alanım hukuki çevirilerdir; bunlar arasında dava dilekçeleri, kararlar, delil toplama belgeleri ve avukatlar ve müvekkilleri arasındaki bütün yazışmalar bulunmaktadır.

Weiter

Referanslar

- Augsburg Eyalet Mahkemesi
- Münih Yüksek Eyalet Mahkemesi
- Augsburg Üniversitesi
- Augsburg Belediyesi
- Augsburg Şehir Kütüphanesi
- Birçok özel müşteriler ve uluslararası şirketler, avukatlık ofisleri

Diğer Hizmetlerim

İstediğiniz metin üzerinde gerçek anlamda inandırıcı ve hatasız oluncaya dek çalışıyorum. İşimin kapsamını Sizin istekleriniz belirlemektedir. Bunun için hem metnin düzeltilmesi hemde yeniden tasarlanıp toparlanması veya organize edilmesi de gerekebilmektedir.
Ayrıca Sizi kültürel ve iktisadi konularda bilgilendiriyorum
Acil ve özel durumlarda haftasonunda veya bir gün sonra teslim edilmek üzere acil çevirileri de üstleniyorum.

Haben Sie noch Fragen?

Neuburger Str. 3 | D-86167 Augsburg
0821 44971552
m.albay-baker@hotmail.com